Szamba betonowe Myszyniec

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Myszyniec

Producent szamb ceny Myszyniec

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.