Szamba betonowe Nasielsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Nasielsk

Producent szamb ceny Nasielsk

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.