Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Producent szamb ceny Nowe Miasto nad Pilicą

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.