Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Szambo betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.