Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Producent szamb ceny Ostrów Mazowiecka

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.