Szamba betonowe Piastów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Piastów

Producent szamb ceny Piastów

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.