Szamba betonowe Pilawa

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod komorę i instalacją. Mamy swoją flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pilawa

Producent szamb ceny Pilawa

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.