Szamba betonowe Pionki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pionki

Producent szamb ceny Pionki

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.