Szamba betonowe Płońsk

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Płońsk

Producent szamb ceny Płońsk

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.