Szamba betonowe Podkowa Leśna

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Podkowa Leśna

Szambo betonowe Podkowa Leśna

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.