Szamba betonowe Pruszków

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Pruszków

Szambo betonowe Pruszków

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.