Szamba betonowe Przasnysz

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Przasnysz

Producent szamb ceny Przasnysz

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.