Szamba betonowe Przysucha

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Przysucha

Producent szamb ceny Przysucha

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.