Szamba betonowe Raciąż

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Raciąż

Producent szamb ceny Raciąż

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.