Szamba betonowe Radzymin

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją flotę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Radzymin

Producent szamb ceny Radzymin

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.