Szamba betonowe Różan

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Różan

Producent szamb ceny Różan

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.