Szamba betonowe Serock

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Serock

Szambo betonowe Serock

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.