Szamba betonowe Sierpc

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Sierpc

Producent szamb ceny Sierpc

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.