Szamba betonowe Skaryszew

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Skaryszew

Producent szamb ceny Skaryszew

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.