Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szambo betonowe Sokołów Podlaski

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.