Szamba betonowe Sulejówek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Sulejówek

Producent szamb ceny Sulejówek

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.