Szamba betonowe Tarczyn

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Tarczyn

Producent szamb ceny Tarczyn

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.