Szamba betonowe Warka

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Warka

Producent szamb ceny Warka

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość szamba zależnie od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.