Szamba betonowe Węgrów

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny element świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć również cenę opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Węgrów

Szambo betonowe Węgrów

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.