Szamba betonowe Wyśmierzyce

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Wyśmierzyce

Szambo betonowe Wyśmierzyce

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.