Szamba betonowe Wyszogród

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo i instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wyszogród

Producent szamb ceny Wyszogród

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.