Szamba betonowe Ząbki

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były trwałe i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Ząbki

Szambo betonowe Ząbki

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie kostki lub samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.