Szamba betonowe Zakroczym

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Zakroczym

Producent szamb ceny Zakroczym

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.