Szamba betonowe Żelechów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Żelechów

Producent szamb ceny Żelechów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.