Szamba betonowe Zielonka

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Zielonka

Producent szamb ceny Zielonka

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.