Szamba betonowe Żuromin

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty opróżniania. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Żuromin

Szambo betonowe Żuromin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.