Szamba betonowe Baborów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Baborów

Producent szamb ceny Baborów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.