Szamba betonowe Byczyna

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Byczyna

Producent szamb ceny Byczyna

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.