Szamba betonowe Dobrodzień

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i instalacją. Mamy swoją flotę, toteż realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Dobrodzień

Producent szamb ceny Dobrodzień

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.