Szamba betonowe Głogówek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale także transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Głogówek

Producent szamb ceny Głogówek

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.