Szamba betonowe Głubczyce

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Głubczyce

Producent szamb ceny Głubczyce

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków daje się filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.