Szamba betonowe Głuchołazy

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Mamy własną flotę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Głuchołazy

Producent szamb ceny Głuchołazy

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Szambo to ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.