Szamba betonowe Gogolin

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć również cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Gogolin

Szambo betonowe Gogolin

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.