Szamba betonowe Kietrz

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od certyfikowanych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć również koszty opróżniania. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Kietrz

Szambo betonowe Kietrz

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Polecamy zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.