Szamba betonowe Kluczbork

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Kluczbork

Szambo betonowe Kluczbork

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niestandardowych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.