Szamba betonowe Kolonowskie

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji szamb stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kolonowskie

Szambo betonowe Kolonowskie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych monterów podłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.