Szamba betonowe Korfantów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom proponujemy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Korfantów

Producent szamb ceny Korfantów

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe reguły ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.