Szamba betonowe Krapkowice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Krapkowice

Producent szamb ceny Krapkowice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.