Szamba betonowe Leśnica

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Leśnica

Szambo betonowe Leśnica

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych pojemnościach, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę prosto do gruntu. Jeżeli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry pojemnik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.