Szamba betonowe Lewin Brzeski

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie prac montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lewin Brzeski

Producent szamb ceny Lewin Brzeski

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.