Szamba betonowe Namysłów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Namysłów

Producent szamb ceny Namysłów

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.