Szamba betonowe Niemodlin

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego trzeba doliczyć również koszty eksploatacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Niemodlin

Szambo betonowe Niemodlin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie chodnika lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.