Szamba betonowe Olesno

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od certyfikowanych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Olesno

Szambo betonowe Olesno

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie chodnika lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.