Szamba betonowe Ozimek

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę i montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ozimek

Producent szamb ceny Ozimek

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe reguły ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.