Szamba betonowe Praszka

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Praszka

Producent szamb ceny Praszka

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.